Mapa stránek pro turisty napište nám nové fórum Z úřední desky Bazar
nakupte si u nás
Úvodní stránka
Diskuzní fórum - pravidla diskuze

Kontaktní informace
Městský úřad Klecany
Do Klecánek 52
250 67 Klecany

tel.: 284 890 064
fax: 284 890 000

Fakturační adresa
Město Klecany
Do Klecánek 52
250 67 Klecany.
IČ: 00240290

Úřední hodiny:
Městský úřad
pondělí, středa
07.00 - 18.00

Stavební úřad
pondělí, středa
08.00 - 11.15 a 11.45 - 18.00

Matriční úřad , Pokladna
pondělí 07.30 - 11.15 a 11.45 - 18.00 středa 07.00 - 11.15 a 11.45 - 18.00

e-mail: webmaster@klecany.cz

Diskuzní fórum - pravidla diskuze

1/ Toto je soukromé diskuzní fórum a je nedílnou součástí informačního internetového portálu města Klecany http://www.klecany.cz

2/ Vyplněním a odesláním registračního formuláře, nebo zapsáním příspěvku do diskuze (v případě volných témat) uživatel vyslovuje svůj souhlas s úplným zněním těchto pravidel.

3/ Každý příspěvek ve kterém bude zmíněna žádost, nabídka nebo cesta jak získat nebo používat ilegální kopii software, crack, ilegální hudbu, video, jakoukoliv pornografii, bude okamžitě vymazán a autorovi příspěvku bude trvale a bez varování zamezen přístup do této diskuze.

4/ Každý příspěvek, ve kterém bude použit vulgární nebo jinak nevhodný výraz nebo urážka, bude okamžitě vymazán. Zakázány jsou příspěvky obsahující vulgarismy, výrazy hanlivé či odporují právnímu řádu ČR (národnostně, rasově, politicky, nábožensky či jinak diskriminačně zaměřené), dále pak hrubým způsobem, byť bez vulgárních výrazů, zesměšňuje, snižuje nebo napadá jinou osobu nebo skupinu.

5/ V diskuzi jsou výslovně zakázány příspěvky, které jsou neplacenou reklamou. Takový příspěvek bude okamžitě vymazán.

6/ Administrátoři diskuze si vyhražují právo zakázat přístup účastníkům diskuze, nebo provoz diskuze zcela pozastavit či trvale ukončit, aniž by byli povinni toto jednání komukoliv jakýmkoliv způsobem předem oznamovat nebo dodatěčně zdůvodňovat.

7/ Na přístup do diskuze není žádný právní nárok a tento nelze žádným způsobem vymáhat.

8/ Jako podpis lze používat přezdívku, nebo pseudonym. Na příspěvky v registrované sekci mohou odpovídat POUZE registrovaní uživatelé.

9/ Provozovatel diskuze není odpovědný za jakékoliv škody způsobené přímo či nepřímo zneužitím uživatelského jména a hesla jiného uživatele.

10/ Diskuzní příspěvky nevyjadřují oficiální stanovisko provozovatele a nemusí se shodovat s jeho názorem. Vyhrazujeme si právo pozdějšího upřesnění těchto pravidel.

11/ Znění těchto pravidel není předmětem k diskuzi, svůj nesouhlas můžete vyjádřit výhradně okamžitým ukončením užívání fóra.

s pozdravem
team administrator


Provozovatel upozorňuje, že internet není anonymní prostředí, na které by se nevztahovaly platné zákony. Svoboda vyjadřování garantovaná všem Listinou základních práv a svobod má určité právní hranice vymezené právy ostatních osob kolem nás. Zejména se jedná o občanskoprávní ustanovení o ochraně osobnosti, trestněprávní ustanovení o pomluvě a autorský zákon.

Přispěvovatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, by si měl být vědom toho, že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko-právních dle příslušných ustanovení zákona.

§ 206 trestního zákona (zák. č. 140/61sb.)
Pomluva


(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným obdobně účinným způsobem.


Přihlášení do systému
Uživatelské jméno:

Heslo:

  Registrovat


E-letter

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky o dění ve městě Klecany a okolí, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.